Ascom Nordic Management Team

Jens Sand Andersen
Nordic Managing Director
Land
Danmark
Visa mer
Professionell bakgrund
Kontakt information

jenssand.andersen@ascom.com

Ascom Denmark, Aarhus Office

Charlotte Greve
Nordic Head of Marketing
Land
Danmark
Visa mer
Professionell bakgrund
Kontakt information

charlotte.greve@ascom.com

Ascom Denmark, Copenhagen office

Behdad Bakhshaie
Nordic Director Professional Services
Land
Danmark
Visa mer
Professionell bakgrund
Kontakt information

behdad.bakhshaie@ascom.com

Ascom Denmark, Copenhagen office

Filip Wängqvist
Nordic Solutions Director
Land
Sverige
Visa mer
Professionell bakgrund
Kontakt information

filip.wangqvist@ascom.com

Ascom Sweden, Gothenburg Office

Niclas Holmblad
Nordic Head of Service & Operations
Land
Sverige
Visa mer
Professionell bakgrund
Kontakt information

niclas.holmblad@ascom.com

Ascom Sweden, Gothenburg office

Michael Timm
Director Divisional Controlling
Land
Danmark
Visa mer
Professionell bakgrund
Kontakt information

michael.timm@ascom.com

Ascom Denmark, Copenhagen office

Joachim Furuseth
Head of Sales Norway
Land
Norge
Visa mer
Professionell bakgrund
Kontakt information

joachim.furuseth@ascom.com

Ascom Norway, Oslo office

Bent Andersen
Head of Sales Danmark
Land
Danmark
Visa mer
Professionell bakgrund
Kontakt information

bent.andersen@ascom.com

Ascom Danmark, Copenhagen office

Mats Otterstedt
Head of Sales Sweden
Land
Sverige
Visa mer
Professionell bakgrund
Kontakt information

mats.otterstedt@ascom.com

Ascom Sweden, Stockholm office

Låt oss talas vid

Genom att skicka in formuläret ger du ditt samtycke till att dina personuppgifter lagras.